2018 Gelinlik Trendleri

9 Mart 2018By 0

Düğün denilince ilk akla gelen şey gelin ve gelinlik olduğundan dolayı şüphesiz ki her kadın hayatında en az bir kere gelinlik hayali kurar. Fakat gelinlik modelleri gün geçtikçe o kadar artıyor ki hayalimizdeki gelinlik modeli tamamen değişebiliyor. Son zamanlarda trend olan gelinlik modellerini inceleyelim…

DANTEL GELİNLİKLER:

Geçtiğimiz yıllardaki tül ve kabarık gelinliklerin yerini dantel ve güpür detaylar almış durumda. Romantik ve daha zarif tarzı olan gelinler için bu tarz gelinlikler harika bir seçim olacaktır. Carolina Herrera, Tadashi Shoji, Pronovias, Monique Lhuillier gibi ünlü tasarımcılarda dantel gelinliklere koleksiyonlarında çokça yer verdi.

TRANSPARAN GELİNLİKLER:

Özellikle gelinliklerin gövde kısmında oldukça fazla kullanılan transparan detaylar herkesin kullanabileceği modeller olmasada iddalı tarza sahip olan gelinler için güzel bir seçenek olacaktır. Seçilen kumaşa göre değişen transparanlık ölçüsünü kendi isteğinize göre ayarlayabilmenizde mümkün.

ÇİÇEK DETAYLI GELİNLİKLER:

Daha çok uçuş uçuş gelinliklerde kullanılan üç boyutlu çiçek detayları özellikle kır düğünleri için biçilmiş kaftan modellerdir.En çok A kesim gelinliklerde kullanılan bu detayları diğer modellerdede görmek mümkün.Gelinlikte yer aldığı kadar duvaklarda da çok fazla kullanılan bu üç boyutlu çiçek aplikeleri benimde favorim olmuş durumda, tül duvakta aralara serpiştirildiğinde çok şık ve tatlı modeller ortaya çıkıyor.

 

Gelinlik seçiminde trendlerin yanı sıra en çok önemli olan konulardan biride gelinin vücut şeklidir , her ne kadar en trend en güzel gelinliği seçsenizde vücut şekliyle uyumlu değilse gelinlik modelini göstermeyecektir. Tüm bu sebeplerden dolayı gelinlerimiz vücudunu çok iyi analiz ederek , kendi zevkleri ve trendleri birleştirerek gelinlik seçmelidir.

 

About the Author

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2021 Fiyat Teklifi Alın !