Paketler

Her şeyi hikaye tadında ve tüm doğallığıyla fotoğraflıyoruz.

Wedding Story

Düğün gününüzde hazırlık aşamasından başlayıp, düğün bitimine kadar gün içinde neler yaşanıyorsa, nelere gülüp, nelere hüzünleniliyorsa her şeyi hikaye tadında ve tüm doğallığıyla fotoğraflıyoruz.

Wedding Film

Düğün hikayelerinde o gün düğüne katılan herkes birer oyuncu gibi düşünülüp filme dahil edilir tabii gelin ve damat filmin baş kahramanlarıdır. Filmin çekimi akşam düğün bitince mutlu sonla biter.

Trash the Day

Trash the day düğün albümlerinde tek limit çiftimiz. Onların isteğine göre dilerlerse bungee jumping yapan, ıslanmaktan ve kirlenmekten korkmayan fotoğraflardan oluşan dış çekimlerdir

Save the Date

Save the date, düğün günü tarihinizin davetiyenin yanı sıra fotoğraflarla sunmanın farklı ve eğlenceli bir yoludur. Trash the dress gibi düğünden farklı bir tarza sahip olan bugünde farklı konsept ve kurgularla fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.

Agora Studio

İzmir Hilton Center içersinde yer alan, minimalist ve sadeliği benimsediğimiz stüdyomuzda modası geçmeyecek ve yıllar sonra dahi unutulmayacak tarzda çekimler gerçekleştirmekteyiz.

Portre Çekimleri

İnsanın kişiliğini , duygularını ve iç dünyasını ortaya koyan çekimlerde iş hayatınızda, dijital dünyada, reklam görsellerinde kullanabileceğiniz çekimler.

2021 Fiyat Teklifi Alın !