Düğün Fotoğrafı ve Dış Çekim’e Dair…

17 Mart 2018By 0

Hayatımızın en önemli günlerinden biri şüphesiz ki evlendiğimiz gündür, haliyle bu anları ölümsüzleştirmek tüm çiftlerin vazgeçilmezi haline gelmektedir.İzmir Düğün Fotoğrafçısı diyince akla gelen bir çok fotoğrafçı bulunmaktadır. İzmir’de ve çevresinde Dış çekimde bunu yapmanın bir seçenekleri olmakla birlikte hemen hemen tüm çiftlerimiz farklı seçeneklerini tercih ederek en özel günlerini unutulmaz kılıyor.

İzmir’de Dış çekimin bizim için anlamı çiftlerimizin en özel anlarını onları germeden , huzurlu ve tüm doğallığıyla günün sıcaklığını yakalayarak hikaye tadında anlatmaktır. Bu aşamada çiftlerimizin tercihine göre İzmir’de gerçekleşen dış çekimlerimiz çeşitlilik göstermekte olup çiftlerin ruhunu ve kişiliğini yansıtacak özel paketler hazırlamak en doğrusudur.

Biraz bu paketlerimizden bazılarını inceleyelim…

 

Düğün Günü Dış Çekim

Özel fotoğraflara başka bir gün ayırmak istemeyen çiftlerimizle gerçekleştirdiğimiz çekimlerdir. Düğün günü eğer uygunsa düğün mekanı ve yakın mekanlar kullanılarak yapılan bu çekimlerin hem avantajı hem dezavantajı bulunmaktadır. Avantajı tamamen o gün için yapılan hazırlıklar ve taze heyecanlarla çekim gerçekleştirilirken dezavantajı sınırlı mekan ve saat kullanımıdır.

 

Trash The Day ( Ayrı Gün Dış Çekim )

Trash the day düğün albümlerinde tek limit kendinizsiniz. Dilerseniz bungee jumping yapan, çimlerde yuvarlanan, su kayağı yapan, ıslanmaktan ve kirlenmekten korkmayan bir çift olabilirsiniz. Sakin geçen klasik düğün çekimlerinin aksine, yüksek tempolu ve çok heyecanlı geçen trash day çekimleri; eğlenceli düğün fotoğrafları ve videoları yakalamanın en iyi yolu! Düğün günü yapılan çekimlere göre en büyük avantajı mekan ve zaman sınırlaması olmamasıdır, haliyle çok daha uğraşılmış fotoğraflar ortaya çıkmaktadır.

Wedding Story 

Düğün günü hazırlık aşamasından başlayıp, eğlence bitene kadar sizinle birlikte nelere gülüp, neler hüzünleniyorsanız  tüm doğallıyla fotoğraflıyoruz. Anı yakalamak en önemli işlerimiz arasındadır. Ailelerin, Anne ve Babaların, Arkadaşların düğün anında tüm özel anlarınızı doğal olarak fotoğraflıyoruz.

Bu en özel gününüzde sizin için en doğru ve profesyonel fotoğrafçıyı seçmeniz çok önemlidir, tarzınıza uygun ve vizyonu olan bir fotoğrafçı sizi en iyi yansıtacak kişidir. İsterse albümünüz altından olsun onu zenginleştirecek olan içindeki fotoğraflar olacaktır… İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak Ahmet Kaya ile en özel anlarınızda sizlerle bir arada olmak bizim için büyük bir onurdur. Bir sonraki yazımızda İzmir’deki alternatif dış çekim mekanlarını inceleyeceğiz , mutlulukla kalın…

About the Author

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2021 Fiyat Teklifi Alın !