En iyi kına gecesi organizasyonu için fikirler

24 Şubat 2018By 0

Kına geceleri özellikle son yıllarda en az düğün kadar özenilen ve hazırlık yapılan organizasyonlardandır. Genellikle düğünden birkaç gün önce yapılan kına geceleri bir nevi  bekarlığa veda gecelerinin en eğlenceli versiyonudur. Şüphesiz ki kına gecesi, her gelin adayının en özel ve en duygulu günlerinden biridir.İzmir kına gecesi organizasyonunda sizler için özel fikirleri derledik.
Gelelim kına gecesi hazırlıklarına…

BÜTÇENİZE KARAR VERİN !

İlk aşama kına gecenize ayıracağınız bütçeye karar vermek. Düğün hazırlığı sürecinde olduğunuz için en masraflı dönemlerden birindesiniz bu yüzden kına gecesi için ayıracağınız bütçe ilk olarak davetli sayınızı belirliyor, davetli sayınızıda belirledikten sonra sayıya göre doğru mekan seçimi en önemli konulardan biri olmakla birlikte kına kıyafetiniz, nedimelerin giyeceği bindallılar ve canlı müzik gibi unsurları da unutmamalısınız.

MEKANINIZA KARAR VERİN !

Mekanınıza karar vermenizi etkileyecek en önemli unsur şüphesiz ki hayalini kurduğunuz temaya bağlıdır. Son zamanlarda oldukça popüler olan Osmanlı konseptinin yanı sıra Hint ve Roman konseptleride çok fazla tercih edilmektedir. Mekan olarak birçok çeşit bulunmakta , kır düğünü mekanları, cafe tarzı yerler,restoranlar,otellerin yanı sıra günübirlik kiralanan villalar ve kendinize ait yazlıklarda oldukça kullanışlı seçenekler arasındadır.

KINA KIYAFETİNİZE KARAR VERİN !

Genellikle kına gecelerinde bindallı tarzı yöresel kıyafetler ve abiye olmak üzere iki çeşit kıyafet giyilir. Gece başlangıcında abiyesiyle çıkış yapan gelin kına yakılacağı sırada yöresel kıyafete geçiş yaparak geceyi renklendirir. Seçimi oldukça zor olan konulardan biri ise bindallı çeşitleri içerisinden seçim yapmak. Kaftan , Hint kıyafetleri , Çintiyan gibi çeşitlerin yanı sıra kendi içindede renk ve model olarak çeşitlere ayrılan bu kıyafetler geceye damga vuran kısım olduğu için kendi zevkinizi yansıtan çeşitleri seçmek önemli bir detaydır.

 KINA ORGANİZASYON ÖNERİLERİ !

Gün geçtikçe kına gecesi fikirleri giderek arttığı için kafalarımız oldukça karışıyor bu sebepten dolayı en az zamanla en başarılı ve istediğimiz kına gecesi için bir organizasyon firmasıyla anlaşmak en doğrusu. Bu organizasyon firmaları sizin için her seçeneği düşünerek kıyafet, eğlence , müzik ve hediyelik ikramlar konusunda tüm çalışmaları yapıyorlar. Son olarak bu gecenin en önemli ana konusu kaliteli ve sizin tarzınıza uygun bir fotoğrafçı seçmek olmalı. Her ne kadar en iyi organizasyonu yapsakta , en iyi kıyafetleri giysekte o an yaşanıp bitecek fakat iyi fotoğraflar o anı sizin için unutulmaz kılacaktır.

İzmir Kına Gecesi

KINA ORGANİZASYONUNUZ İÇİN SİZLERE İZMİR KINA ORGANİZASYONU ÖNEREBİLİRİZ.

About the Author

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2021 Fiyat Teklifi Alın !